شهر مقدس کربلا؛ میزبان دومین جشنواره بین‌المللی امام باقرعلیه السلام

 

 

دومین جشنواره بین‌المللی «امام باقر علیه السلام»، ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت بخش امور فکری و فرهنگی آستان مقدس حضرت عباس علیه السلام در شهر مقدس کربلا برگزار می‌شود.

«سیدعقیل عبدالحسین الیاسری»، عضو کمیته مقدماتی جشنواره و نائب رئیس بخش امور فکری و فرهنگی آستان مقدس عباسی در این باره گفت: تاکنون چندین جلسه از سوی کمیته مقدماتی و سایر کمیته‌ها برای بررسی و تمهید سازکارهای لازم جهت برپایی این جشنواره بین‌المللی برگزار شده است.

وی افزود: امام باقر علیه السلام، در مقطعی که دشمنان اسلام در زمان حاکمان ظالم و طغیانگر بنی‌امیه درصدد به انحراف کشیدن امت اسلام بودند، همچون ستونی استوار و مطمئن در مقابل این جریان‌های منحرف فکری و اعتقادی ایستاد و همین مسئله بار سنگینی را بر دوش برگزارکنندگان این جشنواره قرار داده است.

الیاسری تصریح کرد: کمیته اداری و مالی، کمیته اطلاع‌رسانی، کمیته علمی، کمیته مشورتی،کمیته هماهنگی و پیگیری از دیگر کمیته‌هایی هستند که برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره تشکیل شده.

 گفتنی است، یکی از وظایف مهم کمیته مقدماتی، نظارت بر تمامی جزئیات جشنواره و پیگیری و مدیریت فعالیت‌های کمیته‌های مذکور می باشد.

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input