پزشکان، مترجمان و مراکز اورژانس کربلا آماده پذیرایی از زائران اربعین حسینی

 

بیمارستان سفیر امام حسین (علیه السلام) از تکمیل آمادگی ها برای زیارت اربعین خبر داد.

«محمد عباس علی» مدیر این بیمارستان در این باره گف: این بیمارستان به مناسبت حضور میلیونی زائرین اربعین حسینی، با پشتیبانی آستان مقدس حسینی و با هماهنگی با بیمارستان ها و مراکز بهداشتی شهر مقدس کربلا یک طرح خدماتی کامل در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اتاق های عمل و اورژانس مجهز به لوازم، تجهیزات و دارو های مورد نیاز شده است، افزود: بیمارستان مجهز به تمامی لوازم پیشگیری از بیماری های معده شده و گروه خاصی در داخل و خارج استان کربلا در این خصوص تعیین شده است.

وی ادامه داد: ما علاوه بر کادر پزشکی و بهداشتی متخصص، از گروهی از مترجمین نیز دعوت نموده ایم تا برای ارائه خدمات بهتر، کادر پزشکی بیمارستان را یاری نمایند.

بیمارستان سفیر امام حسین (علیه السلام) افزود: در ایام زیارت میلیونی اربعین، علاوه بر کادر بیمارستان،  یک تیم پزشکی متشکل از پزشکان داخل و خارج عراق از کشورهای کویت، بحرین، ایران، آمریکا، انگلیس و چندین کشور دیگر با تخصص های مختلف به کار گرفته شده است.

همچنین این بیمارستان یک بانک اهداء خون در منطقه باب بغداد برپا خواهد نمود.

شایان ذکر است، بیمارستان سفیر امام حسین (علیه السلام)، یک مرکز اورژانسی پیشرفته و مجهز به لوازم پزشکی و نیاز های ضروری در نزدیکی حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) است.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input