نمایشگاه «جنایات آل‌سعود» در پیاده روی اربعین

 

فعالان يمنی چهار نمایشگاه عکس از جنایات آل‌سعود علیه مردم بی‌دفاع یمن همزمان با برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در مسیر نجف ـ کربلا برپا کرده‌اند.

هدف از برپایی این نمایشگاه‌های عکس، نمایش جنایات عربستان سعودی و ائتلاف همراهش علیه شهروندان، زنان و کودکان بی‌دفاع یمنی است.

این نمایشگاه‌ها در مسیر نجف ـ کربلا به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و در آن تصاویری از نابودی سیستماتیک زیرساخت‌های کشور یمن و محاصره این کشور توسط عربستان سعودی، در معرض دید عموم قرار گرفته است.

فعالان یمنی همچنین، مجموعه‌ای از لوح‌های فشرده و عکس را برای آگاهی زائران پیاده اربعین و فعالان رسانه‌ای از فجایع واردشده بر مردم این کشور توسط ائتلاف عربستان سعودی در میان آنان توزیع می‌کنند.

یادآور می‌شود، حمله نظامی به یمن، ششم فروردین‌ماه ۱۳۹۴ با حمله هوایی ائتلافی از برخی کشورهای عربی به رهبری عربستان سعودی به یمن با نام عملیات «طوفان قاطعیت» آغاز شد و از ۲ اردیبهشت همان سال با نام عملیات «احیای امید» ادامه یافت.

گروه های مستقل حقوق بشری یمنی می گویند طی این حملات ده ها هزار تن جان خود را از دست داده و یا مجروح شده اند که بسیاری از آنان را غیر نظامیان هستند.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input