ارائه نان رایگان به موکب‌های حسینی از سوی روابط عمومی دفتر مرجعیت شیعه در شهر مقدس کربلا

 

روابط عمومی دفتر «آیت الله العظمی سید صادق شیرازی» در ایام زیارتی اربعین حسینی، اقدام به توزیع نان رایگان ماشینی در بین موکب ها و زائران حسینی در شهر مقدس کربلا نموده است.

«علی البیاتی» مسئول این طرح خدماتی در این باره گفت: ما از روز هشتم ماه صفر، پخت نان ماشینی و توزیع رایگان آن در بین موکب های شهر مقدس کربلا و زائران میلیونی اربعین حسین را آغاز کرده ایم و این طرح تا 22صفر یعنی دو روز پس از اربعین «امام حسین علیه السلام» ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به مصرف سه تن آرد به صورت روزانه برای پخت نان در این خدمتگذاری افزود: دستگاه های تولید نان ماشینی ما به صورت سیار بوده و این مزیت به ما اجازه می دهد در صورت لزوم دستگاه را حتی بین شهرهای مختلف برای ارائه نان با کیفیت جا بجا نماییم.

البیاتی مسئول این طرح خدماتی در پایان گفت: طرح ارائه نان ماشینی رایگان به زائران و موکب های خدماتی، تنها یکی از طرح های وابسته به پروژه ی عظیم حسینی است که زیر نظر دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی شیرازی اداره می شود.

از دیگر این طرح ها می توان به تهیه محل استراحت و خواب برای زائران اربعین، ارئه غذاهای سرد و گرم و خدمات فرهنگی ـ مذهبی به میلیون ها زائر اربعین حسینی اشاره نمود.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input