نقش دفاتر مرجعیت شیعه در ایام زیارتی اربعین حسینی

 

دفاتر مرجعیت شیعه در زیارت میلیونی اربعین سطح تفکر شیعیان را افزایش می دهند.

«حجت الاسلام و المسلمین شیخ ناصر الاسدی» در گفتگو با خبرگزاری شیعه ویوز گفت: نقش دفاتر مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق شیرازی»مدظله، در ایام زیارتی اربعین «امام حسین علیه السلام» در شهر مقدس کربلا، افزایش و بالا بردن سطح تفکر و نشر تعالیم و فرهنگ «اهل بیت علیهم السلام» در میان زوار می باشد.

وی در سخنان خود ضمن اشاره به اینکه دفاتر مرجعیت در قبال جامعه امروزی احساس مسئولیت کرده و تمام تلاش خود را در امر نشر تفکر و اندیشه اصیل اسلامی بکار می بندند افزود: ما با عمل به رهنمودها و فرمایشات مرجع عالیقدر «آیت الله العظمی شیرازی» درباره لزوم افزایش و بالا بردن سطح تفکر در جامعه امروزی، خواهان اصلاح در اوضاع سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی هستیم.

شیخ ناصر الاسدی در ادامه گفت: در ایام زیارت میلیونی اربعین حسینی، دفتر مرجعیت شیعه در شهر مقدس کربلا شاهد برپایی جلسات گفتگو، جلسات فرهنگی، میزبانی از علما و فضلا، عموم مومنین و چاپ کتابچه هایی حاوی تعالیم و فرهنگ «اهل بیت علیهم السلام» و توزیع آنها بین مردم است.

وی در پایان سخنان خود گفت: دفاتر مرجعیت پروژه ای فکری ـ فرهنگی را در رابطه با آگاه کردن بیش از پیش جامعه راه اندازی کرده‌اند و ایام زیارت میلیونی اربعین حسینی نیز میتواند میدان خوبی برای نشر مفاهیم و فرهنگ «اهل بیت علیهم السلام» علی الخصوص در بین جوانان باشد.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input