برگزاری دوره دوساله دروس حوزوی برای جمعی از طلاب کشور ترکیه توسط مرکز حضرت سیدالشهدا علیه السلام

مرکز حضرت سیدالشهدا علیه السلام در کشور ترکیه، وابسته به جمعیت جهانی حضرت سیدالشهدا علیه السلام از برگزاری دوره دوساله دروس حوزوی برای جمعی از طلاب علوم دینی ترکیه خبر داد.

به گزارش شیعه ویوز، مراسم افتتاحیه این دوره با حضور «جمیل کمال» دبیرکل جمعیت جهانی حضرت سیدالشهدا علیه السلام و حجت الاسلام شیخ کمال معاش، از فعالان دینی و فرهنگی کشور عراق همراه بود. 

جمیل کمال در این مراسم طی سخنانی در جمع طلاب حاضر، ضمن اعلام راه اندازی دوره ای مشابه برای جمعی از بانوان طلبه، آنان را به تلاش بیشتر و تحمل مشکلات در راه نجات مردم از نادانی و سوق دادن آن ها به سمت نور اهل بیت علیهم السلام تشویق کرد. 

مرکز حضرت سیدالشهدا علیه السلام از برجسته ترین مراکز اسلامی در شهر استانبول، پایتخت تجاری کشور ترکیه به شمار می رود. این مرکز با عنایت به توصیه و رهنمودهای مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی»مدظله مبنی بر حمایت از مبلغان و تبلیغ در کشورهایی که فاقد نور اهل بیت علیهم السلام هستند، تأسیس گردید.

در حال حاضر نیز پروژه ساخت سومین مرکز اسلامی در استان انطاکیه کشور ترکیه از سوی مرکز حضرت سیدالشهدا علیه السلام در حال اجرا است.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input