آغاز توزیع اولین مرحله از کمک های مالی بزرگترین طرح تسهیل ازدواج در عراق با عنوان «خانه مودت»

 

موسسه فرهنگی و نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام از آغاز توزیع کمک های مالی برندگان اولین مرحله از قرعه کشی طرح «خانه مودت» جهت تسهیل ازدواج جوانان عراقی خبر داد.

«عبدالصاحب الکیشوان» مدیر بخش رفاه اجتماعی موسسه مصباح الحسین علیه السلام، در گفتگو با خبرگزاری شیعه ویوز گفت: با اتمام مرحله اول از بزرگترین طرح «خانه مودت»، 15 زوج جوان از استان های مختلف عراق، با بهره مندی از کمک های مالی و لوازم خانگی متنوع، زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

وی ضمن اشاره به مشارکت خیران عراقی و اقبال جوانان جهت ثبت نام در این طرح بزرگ افزود: موسسه فرهنگی و نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام قصد دارد در آینده ای نزدیک تعداد برندگان قرعه کشی را افزایش بدهد تا خدمات بیشتری را به جوانان خواهان ازدواج در کشور عراق ارائه کند .

گفتنی است پروژه خانه مودت، که به همت موسسه فرهنگی و نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام و با حمایت دفتر مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی (دام ظله) بنیان گذاری شده است، بزرگترین پروژه، جهت تسهیل ازدواج جوانان مجرد در استان‌های مختلف عراق از شمال تا جنوب و با هر دین و مذهبی است که با هدف از بین بردن پدیده تجرد و کمک به جوانان خواهان ازدواج در حال انجام است.

گفتنی است در این طرح عظیم، هزاران جوان عراقی با کمک خیرین این کشور، کمک هزینه ازدواج و جهیزیه دریافت می کنند.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input