مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی: بهترین و والاترین کارها، فعالیت در راه رضای اهل بیت علیهم السلام است

 

 

بزرگ مرجع جهان تشیع آیت الله العظمی شیرازی مدظله، برترین و بزرگ ترین و ارجمندترین کارها را فعالیت در خط اهل بیت علیهم السلام برشمردند. 

مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی، که در دیدار با حاج ریاض نعمه سلمان، رئیس بخش شعائر و مواکب حسینی شهر مقدس کربلا، سخن می گفتند، افزودند: صدها میلیون تن از شیعیان آرزو دارند تا بتوانند حتی برای دقایقی در کنار بارگاه حضرت اباالفضل العباس علیه السلام خدمت کنند. پس کسانی که در خدمت این بزرگوار هستند، باید جایگاه خود را به واسطه آن حضرت درک کرده و دشواری ها را تحمل نمایند. 

معظم له سپس میهمان خود را خطاب قرار داده و فرمودند: همگان باید نسبت به نسل جوان توجه داشته باشند و برای هدایت ایشان آستین همت بالا زنند.

ایشان در ادامه تاکید کردند: پدیده اینترنت و دیگر ابزارها و فضاهای مجازی برای همگان به ویژه جوانان، مفسده انگیز و منحرف کننده است؛ لذا باید حداقل جوانان را مورد حمایت خود قرار داده و آنان را با کاربری های مثبت فناوری های روز، خصوصا فضاهای مجازی آشنا کرد. 

آیت الله العظمی شیرازی مدظله العالی در پایان بیانات خود، فرمودند: این راه و مسیر، یعنی مسیر و راه اهل بیت علیهم السلام و ارشاد جوانان، راهی طولانی است و ما باید این راه را ادامه دهیم.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input