دیدار یکی از فعالان شیعه هندوستان با مدیر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام

 

 

یکی از فعالان شیعه هندوستان با مدیر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام دیدار کرد.

به گزارش شیعه ویوز، «میرزا يعسوب عباس» یکی از فعالان فرهنگی کشور هندوستان با حضور در شهر مقدس کربلا با مدیر مجموعه رسانه ای  امام حسین علیه السلام «حجت الاسلام و المسلمین شیخ مصطفی محمدی» دیدار و گفت وگو کرد.

مدیر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام ضمن خوش آمدگویی به یعسوب عباس، بر عزم و اراده این مجموعه رسانه ای در معرفی امام حسین علیه السلام به جهانیان تاکید کردند.

«حجت الاسلام و المسلمین محمدی» با اشاره به مسئله ظهور و نیز مظلومیت حضرت سید الشهدا علیه السلام، افزودند: ما باید با ترویج فرهنگ حسینی و معرفی شخصیت والای آن حضرت به جهانیان، آنان را برای عصر ظهور آماده نماییم؛ چرا که حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در آن زمان نیز خود را با نام جدشان به جهانیان معرفی می نمایند.

ایشان همچنین با اشاره به جمعیت انبوه شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام در کشور هندوستان بر لزوم تبیین فرهنگ مهدوی در کنار فرهنگ حسینی تاکید نموده و ادامه دادند: برای نیل به این هدف لازم است علاوه بر تولید برنامه های جذاب و پویای شیعی به زبان اردو، در شبکه های کابلی هندوستان باید حضور داشت.

«میرزا يعسوب عباس» نیز ضمن استقبال از دقت نظر حجت الاسلام والمسلمین محمدی، بر لزوم حضور این مجموعه رسانه ای در شبکه کابلی هندوستان تاکید کرد.

شایان ذکر است، «میرزا يعسوب عباس» فرزند یکی از خطیبان مشهور هندوستان مرحوم «ميرزا محمد اطهر» و از فعالان سرشناس شیعی این کشور به شمار می رود.

وی علاوه بر راه اندازی و حمایت از چندین مرکز علمی و فرهنگی در کشور هندوستان، گام های مهمی در راستاى رساندن نور اهل بيت عليهم السلام به شیعیان اردو زبان، مخصوصا شیعیان هندوستان برداشته است.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input