اعتراض به سکوت خبری بی بی سی در قبال اقدامات حکومت بحرین علیه فعالان مدنی

 

شماری از معترضان با تجمع مقابل ساختمان بی بی سی در لندن تصاویری از آزادیخواهان و فعالان سیاسی در بحرین را که توسط حکومت مورد شکنجه قرار گرفته و یا به شهادت رسیده‌اند، به نمایش گذاشتند.

همچنین معترضان به سکوت بنگاه شایعه پراکنی انگلیس (BBC) در قبال اقدامات خشونت آمیز عربستان سعودی و بحرین در باره شیعیان، مقابل ساختمان بی بی سی در لندن تجمع نمودند.

شماری از معترضان در این تجمع تصاویری از آزادیخواهان و فعالان سیاسی در بحرین که از سوی حکومت این کشور مورد شکنجه قرار گرفته و یا به شهادت رسیده‌اند، به نمایش گذاشتند.

در زیر یکی از این تصاویر خطاب به بی بی سی نوشته بود: سکوت کرده‌اید چون حکومت شما 83 میلیون پوند سلاح به حکمت بحرین فروخته است؟

تصویر دیگری نیز نوشته بود: ننگ بر بی بی سی که در مقابل جنایت‌های آل خلیفه سکوت کرده است.

حکومت بحرین که به وسیله خانواده آل خلیفه اداره می شود، با ادامه سیاست سرکوب اعتراضات، ده‌ها معترض را شهید و بسیاری از فعالان سیاسی و مخالفان ـ که اکثر آنها شیعیان هستند ـ را به حبس‌های طولانی‌مدت محکوم کرده است.

یکی از این فعالان که «شیخ حسن مشیمع» نام دارد، به حبس ابد محکوم شده و برخی از فعالان می گویند که وی هم اکنون پس از اعتصاب غذا در زندان، راهی بیمارستان شده است.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input