تاسیس نخستین انجمن فارغ التحصیلان مسلمان در ایالت مینه سوتای آمریکا

فارغ التحصیلان مسلمان در دانشگاه ایالت مینه ‌سوتا در غرب ایالات متحده آمریکا، نخستین انجمن فارغ التحصیلان این دانشگاه را راه اندازی کردند.

انجمن فارغ التحصیلان مسلمان تلاش می کند تا ارتباط بین دانشجویان فارغ التحصیل مسلمان را هنگام ورود به زندگی حرفه ای شان تسهیل کند؛ همچنین این انجمن به همراه دانشجویان فارغ التحصیل برای کمک به دانشجویان مسلمان جدید همکاری نموده و با هدف تقویت جامعه اسلامی در این دانشگاه، از دانشجویان پشتیبانی مشورتی به عمل آورند. 

فارغ التحصیلان مسلمان درباره هدف تاسیس این انجمن می گویند: آنها با سختی بسیاری برای ارتباط با دانشجویان فارغ التحصیل مواجه بودند. زیرا بسیاری از آنها وارد زندگی حرفه ای شده بودند و ارتباط با آنها امکان پذیر نبود. اما این انجمن ارتباط بین دو طرف را تسهیل می کند.

دانشجویان مسلمان کنونی در دانشگاه مینه سوتا با ابراز خرسندی نسبت به تاسیس این انجمن، اعلام کردند که این انجمن به آنها در برقراری ارتباط و آشناشدن با برادران مسلمان شان که از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند، کمک می کند. این مسئله فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مسلمان است تا فعالیت های مختلف فرهنگی و تبلیغی و اجتماعی را داخل و خارج دانشگاه برگزار کنند.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input